Vadbe 2019/20

RAZPORED VADBE 2019_20/ Športno atletsko društvo Mavrica
OBDOBJE DAN IZVEJANJA URA IZVAJANJA STAROST IME PROGRAMA KRAJ TELOVADNICA
NOSEČNICE izvajalec MINI SVET 0-0 Vadba za nosečnice in mamice po porodu Domžale Domžale
DOJENČKI izvajalec MINI SVET 0-1 Gibalno razvojne urice Domžale Domžale
TOREK 16.30-17.15
1-2
Domžale
ČETRTEK 16.15-17.00
TOREK 17.15-18.00 2-3.5 MAVRIČNA ABECEDA GIBANJA Trzin vrtec TRZIN
PONEDELJEK 17.15-18.00 2-3.5 MAVRIČNA ABECEDA GIBANJA Preserje vrtec GAJ-Radomlje
SREDA 16:30-17.15 2-3.5 MAVRIČNA ABECEDA GIBANJA Dragomelj OŠ Dragomelj
DRUŽINE
PONEDELJEK 17.15-18.30
VSI
DRUŽINSKA ATLETIKA Ihan OŠ IHAN- VELIKA TV
SOBOTA 8.30-10.30 DRUŽINSKA ATLETIKA Domžale OŠ ROJE
PONEDELJEK 18-19.00 REKREACIJA ZA VSE Domžale Stadion DOmžale
PONEDELJEK 17–18.15 5-7 IGRIVA GIMNASTIKA Domžale OŠ ROJE
SREDA 17-18.15 5-8 IGRIVA GIMNASTIKA Krtina Podružnična šola KRTINA
PETEK 18-19.00 5+ IGRIVA GIMNASTIKA Domžale Podružnica Jarše
PONEDELJEK 18.00-19.15 5+ MAVRIČNA ŽOGA Preserje vrtec GAJ-Radomlje
ČETRTEK 16-17.00 7+ MAVRIČNA ŽOGA Rodica OŠ RODICA-mala tv
SREDA 17.15-18.00 3,5+ ZDRAVA VADBA ZA OTROKE Rodica Podružnica Jarše
PETEK 18-19:00 7-10 ZDRAVA VADBA ZA OTROKE Domžale OŠ Venclja Perka- tv NT
PONEDELJEK 17.15-18.30 4+ ABCEDA ŠPORTA Ihan OŠ IHAN- VELIKA TV
PETEK 17-18:15 7+ ABCEDA ŠPORTA Rodica OŠ RODICA-mala tv
ČETRTEK 17-18.00 3,5+ GIBALNE URICE Krtina Podružnična šola KRTINA
TOREK 17.15-18.05 3,5+ GIBALNE URICE Preserje vrtec GAJ-Radomlje
SREDA 17-18.00 3,5+, 5+ GIBALNE URICE Dragomelj OŠ DRAGOMELJ
PETEK 17-18.00 3,5+, 5+ GIBALNE URICE Rodica OŠ RODICA-mala tv
SREDA 14.15-15.00 3,5+ GIBALNE URICE Kamnik zasebni vrtec Sonček, enota Sonček
SREDA 15.00-16.00 2-3.5 GIBALNE URICE Kamnik zasebni vrtec Sonček, enota Sonček
SREDA 14.15-15.00 3.5+ GIBALNE URICE Kamnik zasebni vrtec Sonček, enota Marjetica
ČETRTEK 14.15-15.15 3,5-6 GIBALNE URICE Kamnik zasebni vrtec Sonček, enota Zvonček
SREDA 14.45-15.45 3.5+ GIBALNE URICE Prevoje vrtec MEDO-Prevoje
TOREK 18-19.00 4+ GIBALNE URICE Trzin vrtec TRZIN
PONEDELJEK 17.15-18.30 3,5–6 ATLETSKA ABECEDA Ihan OŠ IHAN- VELIKA TV
PONEDELJEK 17–18.30 3,5–6 ATLETSKA ABECEDA Krtina Podružnična šola KRTINA
PONEDELJEK 17–18.15 2. sk; 3.5–6 in 6–8 ATLETSKA ABECEDA Rodica OŠ ROJE
TOREK 18.10-19.10 3,5–6 ATLETSKA ABECEDA Preserje VRTEC GAJ- PRESERJE PRI RADOMLJAH
SREDA 18.00–19.00 2. sk; 3.5–5 in 5–8 ATLETSKA ABECEDA Dragomelj OŠ DRAGOMELJ
SREDA 14.30-15.30 3.5+, 6+ ATLETSKA ABECEDA Prevoje VRTEC MEDO-PREVOJE
ČETRTEK 17-18.15 4+ ATLETSKA ABECEDA Trzin vrtec TRZIN
PONEDELJEK 17.30–18.30 3,5+, 5+ ATLETSKA ABECEDA Kamnik CENTER CIRIUS, KAMNIK
ČETRTEK 17.30–18.30 3,5+, 5+ ATLETSKA ABECEDA Kamnik CENTER CIRIUS, KAMNIK
PONEDELJEK 18-19.00 4+ PRAVLJICA IN GIBANJE Domžale OŠ DOMŽALE-Mala TV
PETEK 17-18.00 5+ PRAVLJICA IN GIBANJE Rodica OŠ RODICA-mala tv
PONEDELJEK 17-18.00 3.5+ GIBANJE IN PLES Domžale OŠ DOMŽALE-Mala TV
SREDA 17-18.00 3.5+ GIBANJE IN PLES Trzin vrtec TRZIN
PONEDELJEK 17.15-18.30 9-15 ŠPORTAJMO Domžale OŠ ROJE
ČETRTEK 14.30-15.15 15.15-16:00 6+ ATLETIKA INT. Domžale OŠ Venclja Perka-majhna tv
TOREK 17.30-19.00 6+ ATLETIKA INT. Dob OŠ DOB
ODRASLI PONEDELJEK 18.30-19.30 ODR ZDRAVA VADBA ABC Domžale OŠ RODICA-mala tv
ČETRTEK 18.30-19.30 ODR ZDRAVA VADBA ABC Preserje OŠ Preserje pri Raodmljah, GALERIJA
SREDA 18-19.00 ODR PILATES Preserje vrtec MEDO-Prevoje
ČETRTEK 19.30-20.50 ODR PILATES Domžale OŠ RODICA-mala tv
ČETRTEK 18.30-19.30 ODR PILATES Trzin vrtec TRZIN
SREDA 18.30-19.30 ODR PILATES Domžale center mesta DOMŽALE
PETEK 18-19.00 ODR JOGA PLESA Domžale OŠ Venclja Perka-majhna tv
PONEDELJEK 19.30-20.30 ODR AEROBIKA Domžale OŠ RODICA-mala tv
PETEK 19-20.00 ODR AEROBIKA Domžale Podružnica Jarše
PONEDELJEK 18-19.00 ODR REKREACIJA ZA VSE Domžale Stadion DOmžale
TOREK 15.15-16.30 3,5-6/INV VADBA ZA INVALIDE Domžale OŠ ROJE
PONEDLJEK 15.15-16.30 4+/INV VADBA ZA INVALIDE Domžale OŠ ROJE

 

ČETRTEK 19-20.00 ODR PILATES Mengeš oš MENGEŠ

 

 

znak Zdravo dru_tvo_prozorno