Urnik vadb 2019_2020-po lokacijah

URNIK PO LOKACIJAH

vrtec MEDO-Prevoje
OTROCI
GIBALNE URICE 3.5+ vrtec MEDO-Prevoje SREDA 14.45-15.45
ATLETSKA ABECEDA 6+ vrtec MEDO-Prevoje SREDA 16-17.00
ODRASLI
PILATES ODR vrtec MEDO-Prevoje SREDA 18-19.00
VRTEC TRZIN
OTROCI
MAVRIČNA ABECEDA GIBANJA 2-3.5 vrtec TRZIN TOREK 17.15-18.00
GIBALNE URICE 4+ vrtec TRZIN TOREK 18-19.00
GIBANJE IN PLES 3.5+ vrtec TRZIN SREDA 17-18.00
ATLETSKA ABECEDA 4+ vrtec TRZIN ČETRTEK 17-18.15
ODRASLI
PILATES ODR. vrtec TRZIN ČETRTEK 18.30-19.30
VRTEC DOMŽALE- GAJ
OTROCI
MAVRIČNA ABECEDA GIBANJA 2-3.5 vrtec GAJ-Radomlje PONEDELJEK 17.15-18.00
MAVRIČNA ŽOGA 5+ vrtec GAJ-Radomlje PONEDELJEK 18.00-19.15
GIBALNE URICE 3,5+ vrtec GAJ-Radomlje TOREK 17.15-18.05
ATLETSKA ABECEDA 3,5–6 VRTEC GAJ- PRESERJE PRI RADOMLJAH TOREK 18.10-19.10
VRTEC SONČEK-KAMNIK
OTROCI
GIBALNE URICE 3,5+ zasebni vrtec Sonček, enota Sonček SREDA 14.15-15.00
GIBALNE URICE 2-3.5 zasebni vrtec Sonček, enota Sonček SREDA 15.00-16.00
GIBALNE URICE 3.5+ zasebni vrtec Sonček, enota Marjetica SREDA 14.15-15.00
GIBALNE URICE 3,5-6 zasebni vrtec Sonček, enota Zvonček ČETRTEK 14.15-15.15
OŠ DOMŽALE
OTROCI
GIBANJE IN PLES 3.5+ OŠ DOMŽALE-Mala TV PONEDELJEK 17-18.00
PRAVLJICA IN GIBANJE 4+ OŠ DOMŽALE-Mala TV PONEDELJEK 18-19.00
PODRUŽNICA IHAN
OTROCI/ DRUŽINE
DRUŽINSKA ATLETIKA DRUŽ. OŠ IHAN- VELIKA TV PONEDELJEK 17.15-18.30
ABCEDA ŠPORTA 4+ OŠ IHAN- VELIKA TV PONEDELJEK 17.15-18.30
ATLETSKA ABECEDA 3,5–6 OŠ IHAN- VELIKA TV PONEDELJEK 17.15-18.30
OŠ DOB
OTROCI
ATLETIKA INT. 6+ OŠ DOB TOREK 17.30-19.00
PODRUŽNICA KRTINA
OTROCI
IGRIVA GIMNASTIKA 5-8 Podružnična šola KRTINA-nova tv SREDA 17-18.15
GIBALNE URICE 3,5+ Podružnična šola KRTINA-stara tv ČETRTEK 17-18.00
ATLETSKA ABECEDA 3,5–6 Podružnična šola KRTINA-nova tv PONEDELJEK 17–18.30
OŠ ROJE
Krtina OTROCI IN INVALIDI
ATLETSKA ABECEDA 2. sk; 3.5–6 in 6–8 OŠ ROJE PONEDELJEK 17–18.15
DRUŽINSKA ATLETIKA DR. OŠ ROJE SOBOTA 9.30-10.30
VADBA ZA INVALIDE 3,5-6 OŠ ROJE TOREK 15.15-16.30
VADBA ZA INVALIDE 6+ OŠ ROJE PONEDLJEK 15.15-16.30
VADBA ZA INVALIDE 3,5-6 OŠ ROJE TOREK 15.15-16.30
VADBA ZA INVALIDE 6+ OŠ ROJE PONEDLJEK 15.15-16.30
OŠ VENCLJA PERKA
ODRASLI
JOGA PLESA ODR. OŠ Venclja Perka-majhna tv PETEK 18-19.00
OTROCI
ATLETIKA INT. 6+ OŠ VENCLJA PERKA ČETRTEK 14.30-15.15 15.15-16:00
OŠ DAGOMELJ
MAVRIČNA ABECEDA GIBANJA 2-3.5 OŠ DRAGOMELJ SREDA 16:30-17.15
GIBALNE URICE 3,5+, 5+ OŠ DRAGOMELJ SREDA 17-18.00
ATLETSKA ABECEDA 2. sk; 3.5–5 in 5–8 OŠ DRAGOMELJ SREDA 18.00–19.00
RD, VADBA OŠ DRAGOMELJ PETEK 17-19.00
OŠ RODICA
OTROCI
1-2
TOREK 16.30-17.15
ČETRTEK 16.15-17.00
MAVRIČNA ŽOGA 7+ OŠ RODICA-mala tv ČETRTEK 16-17.00
ABCEDA ŠPORTA 7+ OŠ RODICA-mala tv PETEK 17-18:15
GIBALNE URICE 3,5+, 5+ OŠ RODICA-mala tv PETEK 17-18.00
PRAVLJICA IN GIBANJE 5+ OŠ RODICA-mala tv PETEK 17-18.00
ODRASLI
ZDRAVA VADBA ABC ODR OŠ RODICA-mala tv PONEDELJEK 18.30-19.30
PILATES ODR OŠ RODICA-mala tv ČETRTEK 19.30-20.50
AEROBIKA ODR OŠ RODICA-mala tv PONEDELJEK 19.30-20.30
PODRUŽNICA JARŠE-RODICA
OTROCI
AEROBIKA ODR Podružnica Jarše PETEK 19-20.00
IGRIVA GIMNASTIKA 5+ Podružnica Jarše PETEK 18-19.00
ODRASLI
AEROBIKA ODR Podružnica Jarše SREDA 19-20.00
STADION DOMŽALE/ CENTER
PILATES ODR center mesta DOMŽALE SREDA 18.30-19.30
REKREACIJA ZA VSE ODR Stadion DOmžale PONEDELJEK 18-19.00
CIRIUS
OTROCI
ATLETSKA ABECEDA 3,5+, 5+ CENTER CIRIUS, KAMNIK PONEDELJEK 17.30–18.30
ATLETSKA ABECEDA 3,5+, 5+ CENTER CIRIUS, KAMNIK ČETRTEK 17.30–18.30
PLAVALNI TEČAJI 3,5+, 6+ CENTER CIRIUS, KAMNIK SOBOTA 10.30-12.00 in 12-13.00

 

MENGEŠ
ODRASLI
PILATES ODR OŠ MENGEŠ ČETRTEK 19-20.00